Arne kinkiet elewacyjny ścienny 2-punktowy czarny 14867/11/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 płomienny w kolorze czarnym. Żarówki w komplecie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | tak - 5W, 350 lm, 2700K (ciepła biała) |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 6,3 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 