Arne kinkiet elewacyjny ścienny z czujnikiem ruchu satynowa 14866/05/12
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny z czujnikiem ruchu w kolorze satynowym. Żarówka w komplecie.
- zasięg wykrywania ruchu: 1-8 metrów, strefa wykrywania ruchu: 90 stopni,
- regulacja czasu świecenia: od 5 s. do 5 min.
- regulacja zakresu natężenia światła na zewnątrz od której czujnik zaczyna działać: 2-2000 Lx.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | tak - 5W, 350 lm, 2700K (ciepła biała) |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 6,3 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | stal nierdzewna (inox) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, szkło |
| Czujnik ruchu | tak |


by 