Aro IP54 lampa sufitowa 1-punktowa złota AZ5240
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa wykonana z metalu. Oprawa wykończona w kolorze złotym. Lampa sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych powierzchniach. Dzięki podwyższonej klasie szczelności bez trudu można je zamontować w łazience, w miejscach narażonych na działanie pary wodnej. Lampę można również zastosować na tarasie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 