Arosa lampa sufitowa (spot) 2xE14 chrom 812100206
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Klosze wykonane z tkaniny w kolorze szarym. Połączenie cylindrycznych kształtów i delikatnej tkaniny emanuje elegancją i świetlistą harmonią.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 52,5 cm x 10 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 