Artdeco lampa wisząca 3xE14 złoty szczotkowany/czarny MP8872 black
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanym kloszem zawieszonym na czarnym przewodzie. Klosz od spody przysłonięty z w wbudowanym włącznikiem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złota szczotkowanego. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nadaje się zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz, którym nada szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm (średnica podsufitki 12 cm ) |
| Wysokość | 33 cm - 233 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 35 cm |
| Waga | 3,6 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 