Asse kinkiet 1xLED/10W mosiądz 8053AR
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródeł światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiężnym szczotkowanym. Idealnie pasuje do eleganckich i nowoczesnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 6 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiężny szczotkowany |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi |


by 