Astrit kinkiet 1xE14 złoty 28720
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z kremowym materiałowym abażurem (od spodu złoty). Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | śr dolna 15,5 cm śr górna 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | kremowy (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 