Atlas kinkiet 1xE27 czarny 91524
towar niedostępny
Opis
Czarna lampa z metalowymi kloszami w kolorze czarnym, z małymi dodatkami w kolorze złotym. Niewielka wysokość lampy powoduje że oświetlenie doskonale się sprawdzi w niskich pomieszczeniach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 25 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 