Azalea lampa wisząca 1xLED 30W czarna AZ6772
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z aluminium w kolorze czarnym oraz kryształu, lampa jest zarówno estetyczna, jak i trwała. Możliwość regulacji wysokości. 3-STEP DIMM to funkcja, która umożliwia 3-stopniową regulację natężenia światła za pomocą standardowego, ściennego włącznika (zazwyczaj 100%, 50%, 25%).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 62 cm |
| Wysokość | 60-127 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 3,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | aluminium, kryształki |


by 