Basfor lampa sufitowa 16-punktowa antyczne złoto DIA100-CL-16-G
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 16 punktowa z kloszem utworzonym z kryształków. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego złota. Lampa nada wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 16-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60,5 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Waga | 8,2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty antyczny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 