Batumi kinkiet 2xE27 złoty czarny 1953
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet 2 punktowy z abażurami w kolorze czarnym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym. Lampa wspaniale prezentuje się w ekskluzywnych, klasycznych i nowoczesnych pomieszczeniach, nadając im stylu i blasku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 57 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 32 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Waga | 1,24 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, PCV |


by 