Belfry lampa wisząca 3xE14 czarna BY3-BLACK
towar niedostępny
Opis
Kolekcja Belfry swoim wyjątkowym designem nawiązuje do estetyki średniowiecza, oferując niepowtarzalny klimat minionej epoki. Oryginalny projekt tej kolekcji pozwala wnosić do wnętrza atmosferę historycznej elegancji. Każdy model z serii Belfry jest starannie wykonywany ręcznie, przy użyciu tradycyjnych technik formowania metalu. To nie tylko oświetlenie, ale również dzieło sztuki, które dodaje wyjątkowego charakteru przestrzeni. Cała kolekcja dostępna jest w jednolitym, eleganckim wykończeniu w kolorze czarnym, podkreślającym autentyczność i styl tej unikalnej serii. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | 82 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 48,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | stal |


by 