Bell kinkiet (spot) 1-punktowy nikiel antyczny 801900167
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z regulowanym położeniem źródła światła osłonięty metalowym kloszem w kolorze niklu antycznego (od spodu złoty). Podstawa lampy wykonana z drewna w kolorze drewna naturalnego. Montaż do ściany i sufitu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 23,2 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel antyczny + drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | nikiel antyczny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 