Bene Parette Nero 100 LED kinkiet 1-punktowy czarny OR85051
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła led wykończony w kolorze czarnym. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10,5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 379 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 