Berkane LED lampka biurkowa 1-punktowa srebrna K-BL-1063
towar niedostępny
Opis
Lampa biurkowa 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Przy pomocy metalowej gałki - pokrętła możemy ściemnić bądź odwrotnie ustawić jaśniejszy stopień światła. Lampka posiada także 3-stopniowy tryb zmiany temperatury barwowej światła. Światło: Zimne, dzienne oraz ciepłe. Na wyposażeniu ma także kolorowe nocne światło LED, które może świecić w trzech różnych barwach: zielonym, niebieskim oraz czerwonym. Lampka oprócz cyklicznej zmiany koloru światła nocnego posiada także jego ściemniacz. Największym udogodnieniem jest wmontowane gniazdo USB, co pozwala na np. ładowanie telefonu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Wysokość | 42,5 cm |
| Kolor konstrukcji | srebrny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 