Besta kinkiet łazienkowy LED IP44/L50/12W czarny na lustro i ścianę
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED osłonięty białym matowym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Kinkiet idealnie nadaje się do łazienki nad lustro, również jako podświetlenie obrazów, galeryjek, itp... Możliwość instalacji kinkietu na 3 sposoby:
1. Na lustro (max. szerokość lustra - 7 mm)
2. Na powierzchni płaskiej (np. mebel)
3. Na ścianie (natynkowo).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 110 stopni |
| Strumień świetlny | 840 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12,8 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 1,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 