Bolla lampa wisząca LED 36W 3000K chrom/dymiony ML1429
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem. Klosz szklany bursztynowy. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Lampę można dostosować do różnych przestrzeni – od jadalni po salony czy gabinety.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3536 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Długość x szerokość | 79,5 cm x 14 cm |
| Wysokość | 52 cm - 115,2 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 9,5 cm / 11,5 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 