Bolzano Plus kinkiet 1-punktowy czarny 4726AR
towar niedostępny
Opis
Bolzano Plus to lampy wykonane ze stali wykończonej w chromie. Osłoną żarówek są abażury w kolorze czarnym. Oprawy wykończone w chromie podkreślą nowoczesność wnętrza, a abażury dodadzą ciepła i przytulności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22,5 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, materiał |


by 