Boniva LED lampa sufitowa (spot) 4-punktowa biała SPL-2854-4B-WH
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym i czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 64,5 cm x 6,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 