Boston H220 lampa ogrodowa stojąca 2xE27 czarna/złota K-8127
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 2 punktowa z przezroczystymi kloszami z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe wykonane ze stopu aluminium w kolorze czarno-złotym (stare złoto).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 78 cm |
| Wysokość | 220 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | średnica podstawy - 27 cm |


by 