Bot lampa wisząca 3-punktowa biała 1046E
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3-punktowa z regulowanym położeniem źródeł światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Uwaga: żarówki z odbłyśnikiem widoczne na zdjęciach nie są dołączane do lampy, można je dokupić osobno w naszym sklepie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 (ES/AR 111) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 32 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 