Bross lampa sufitowa 2-punktowa czarna/aluminium AZ0782
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z możliwością regulacji kierunku światła. Oprawa wykończona w kolorze czarnym i aluminium. Prosta forma sprawia że idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 17 cm x 10 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kształt | nieregularny |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 