Bubbles plafon z pilotem 1xLED/30W biały/złoty ML8128
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym kloszem wykonanym z tworzywa sztucznego. Oprawa wykończona w kolorze białym ze złotymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2750 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 39 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały + złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 