Busco kinkiet 1xE27 mosiądz/dymiony WL-30263-1B-BRO-SG
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym, dymionym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami starego złota. Lampa przyozdobiona jest szklanymi elementami w kolorze turkusu i różu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 20 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 