CL Kos LED oprawa do zabudowy 24W/2300lm/3000K biała 8775
towar niedostępny
Opis
Okrągła oprawa podtynkowa z wbudowanym źródłem światła LED w kolorze białym (osłona światła w kolorze białym matowym). Średnica otworu montażowego - około 20 cm. Oprawa bardzo łatwa w montażu, idealnie nadaje się do montowania w sufitach typu K-G (karton-gips).
Lampa sprawdzi się doskonale w nowoczesnych wnętrzach, a także w dużych przestrzeniach, gdzie zastosowanie jednego źródła światła będzie niewystarczające. Idealna do tworzenia zestawu sufitowego składającego się z kilku punktów świetlnych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 100 stopni |
| Strumień świetlny | 2300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 22,5 cm |
| Wysokość | 3,6 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 