Candi Sabia żyrandol 6xE27 beżowy TK11072
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z lnianymi abażurami. Oprawa charakteryzuje się beżowym stelażem oraz abażurami z lnianej tkaniny, które subtelnie rozpraszają światło, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę. Uniwersalny design sprawia, że lampy CANDI doskonale komponują się zarówno z wnętrzami klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 85 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 5,45 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | len naturalny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, len |


by 