Cantia lampa stołowa 1xLED 2W CCT różowa TB-75839-ROSE
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa przenośna z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym kloszem. Oprawa lampy wykończona w kolorze różowym. Barwa światła 3000-6500K zmienna za pomocą włącznika dotykowego umieszczonego na obudowie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulatorowe ładowane poprzez kabel USB |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 85 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | różowy |
| Kolor klosza / abażura | różowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 