Capital lampa wisząca 3xGX53 taupe MLP2473
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami w kształcie stożka. Oprawa wykończona w kolorze (odcień szaro-brązowo-beżowy). Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 11 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 110 cm x 32cm |
| Wysokość | 40 cm - 90 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 21 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 32 cm |
| Kolor konstrukcji | taupe (odcień szaro-brązowo-beżowy) |
| Kolor klosza / abażura | taupe (odcień szaro-brązowo-beżowy) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 