Cardona plafon 1xLED/59W/CCT czarny 649617532
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Za pomocą włącznika na lampie DIP SWITCH można ustawić trzy barwy światła (biel ciepła, biel naturalna, biel światła dziennego). Jasność regulowana na trzech poziomach (100%, 50% i 25%) za pomocą konwencjonalnego włącznika światła. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 59W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem typowego włącznika ściennego. |
| Strumień świetlny | 6900 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 75 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Waga | 6,1 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED, nadaje się do montażu na ścianie lub suficie |


by 