Caro S oprawa sufitowa do zabudowy 1-punktowa biała AZ2433
towar niedostępny
Opis
Oprawa sufitowa do zabudowy 1 punktowa wykonana z aluminium w kolorze białym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Proste ale zarazem i stylowe oświetlenie techniczne które znajdzie zastosowanie w wszystkich wnętrzach nowoczesnych, zarówno domowych jak i komercyjnych.
Średnica otworu montażowego: 8 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 9,3 cm x 9,3 cm |
| Wysokość | 2,3 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 