Caruso lampa sufitowa 1xLED/43W/CCT czarna/złota 648110680
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Przełącznik ściemniacza umożliwia wygodna regulacje jasności w trzech stopniach (100%, 50%, 25%) a barwę światła można płynnie regulować bezpośrednio na korpusie oprawy (2300K/3000K/4000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 43W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem typowego włącznika ściennego. |
| Strumień świetlny | 4980 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 65 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 