Casel lampa wisząca 1xLED/32W kawowa PND-57882-32W-3K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze kawowym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 98 cm x 15 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | kawowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, akryl |


by 