Castor 70 kinkiet LED 6W CCT biały AZ7086
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Ruchome ramię z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe lampy wykończona w kolorze białym matowym. Zastosowanie przełącznika CCT, umożliwia regulację temperatury barwowej światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 480 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 5 cm |
| Wysokość | 73 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, silikon |


by 