Celeste lampa wisząca 3xLED/22,5W kawowa/biała 354930365
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym biały szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze kawowym. Dzięki zintegrowanemu ściemniaczowi SWITCH możesz regulować jasność w trzech poziomach bezpośrednio za pomocą konwencjonalnego włącznika światła. Dzięki innowacyjnej funkcji „Podnieś mnie” wysokość lampy można elastycznie regulować, aby optymalnie dopasować ją do swoich potrzeb. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 x 7,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą włącznika światła |
| Strumień świetlny | 2250 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 50-200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 4 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 22 cm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor konstrukcji | kawowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 