Celeste lampa wisząca 4xLED/30W czarna/chrom 354910432
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym chromowanym szkłem. Unikalna konstrukcja z metalu, szkła i drewna tworzy wyjątkowe akcenty w każdym pomieszczeniu. Dzięki zintegrowanemu ściemniaczowi SWITCH możesz regulować jasność w trzech poziomach bezpośrednio za pomocą konwencjonalnego włącznika światła. Dzięki innowacyjnej funkcji „Podnieś mnie” wysokość lampy można elastycznie regulować, aby optymalnie dopasować ją do swoich potrzeb. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4 x 7,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą włącznika światła |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 115 cm x 9 cm |
| Wysokość | 50-200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 4 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 22 cm |
| Waga | 7,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | chromowany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, drewno, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 