Clark D20 lampa wisząca 1xE27 czarna/bursztynowy K-5650
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze bursztynowym. Szklany klosz o średnicy 20 cm został ozdobiony subtelnymi pionowymi żłobieniami, które nadają lampie wyjątkowego charakteru i pomagają pięknie rozpraszać światło. Model ten charakteryzuje się minimalistycznym, ale jednocześnie eleganckim wyglądem, który doskonale wpisuje się w styl nowoczesny oraz loftowy. Lampa wisząca CLARK to doskonały wybór dla osób ceniących nowoczesny design oraz wysoką jakość wykonania. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 