Clubs lampa stołowa 1-punktowa biała 09539/01/31
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Możliwość regulacji położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze białym. Lampa posiada przewód z włącznikiem i wtyczką do gniazdka.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 15 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15,2 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,6 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 