Clubs lampa sufitowa (spot) 4-punktowa biała 09939/14/31
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 24 cm x 24 cm |
| Wysokość | 14,9 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10,8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,6 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 