Colly lampa sufitowa (spot) 4-punktowa biała 94-01696
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa (spot) 4 punktowa z metalowymi kloszami. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 76 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Waga | 1,19 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 