Conato lampa wiszaca 2xLED/35W czarna PND-23848-30W-BK-GD
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym, elementy drewniane w kolorze drewna naturalnego. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2x17,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 98 cm x 11 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 12 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + jasne drewno |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne, drewno sosnowe |


by 