Cortona D41 3000K LED plafon 1-punktowy czarny AZ2737
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z akrylu. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Lampa charakteryzuje się prostotą wykonania i nowoczesnym designem, są cenione wśród projektantów wnętrz i chętnie wykorzystywane w aranżacjach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1840 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 41 cm |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Waga | 4 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 