Crima Nero LED lampa wisząca 1-punktowa OR84795
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z ozdobnym szklanym kloszem oraz wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym błyszczącym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 529 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 6,5 cm |
| Wysokość | 238 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 22,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny połysk |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 