Crystal duży lampa wisząca 5-punktowa P0076-05L-F4FZ
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca z dużym szklanym posrebrzanym kloszem oraz kaskadą transparentnych kryształowych sopli. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | posrebrzany |
| Osłona źródła światła | szkło + kryształki |
| Materiał | metal, szkło, kryształki |


by 