Crystal kinkiet 1-punktowy W0076-01D-F4FZ
towar niedostępny
Opis
Elegancka kinkiet ze szklanym posrebrzanym kloszem oraz kaskadą transparentnych kryształowych sopli. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 26 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | posrebrzany |
| Osłona źródła światła | szkło + kryształki |
| Materiał | metal, szkło, kryształki |


by 