Cube Max lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa aluminium CB-MAX 1000 AL
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa z kloszem z tworzywa sztucznego. Oprawa lampy wykończona w kolorze aluminium. Idealnie nadaje się do podświetlania ogrodu, tarasu czy wjazdu do garażu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 10 cm x 10 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | srebrny |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy (półprzezroczysty) |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 