Cube kinkiet elewacyjny ścienny 1-punktowy ciemny popiel CB-K DG
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego. Oprawa lampy wykończona w kolorze ciemny popiel. Idealnie nadaje się do podświetlania ogrodu, tarasu czy wjazdu do garażu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14 cm |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy (półprzezroczysty) |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 