Dafi LED lampka biurkowa 1xLED/10W K-BL1185 BIAŁY
towar niedostępny
Opis
Lampa biurkowa 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED umożliwiająca wyginanie ramienia we wszystkich kierunkach. Lampka posiada 3 stopniową regulację natężenia światła oraz regulację barwy światła 3000 - 5700K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 530 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + srebrny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 