Diaz lampa sufitowa 1xGX53 czarna/drewno 1438/1
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym, elementy drewniane wykonane ze sklejki kolorze naturalnym. Lampa nadaje się zarazem do nowoczesnego jak i loftowego wnętrza, któremu nada wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 20 cm x 11 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, sklejka |


by 