Dijon 40 plafon 4xLED/26W czarna/drewno 9012-306S
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED wykonana z elementów metalowych z kolorze czarnym w połączeniu z drewnem. Jasność świecenia oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 60%, 40%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 26 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 40 cm x 40 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 3,6 kg |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 