Diva lampa stołowa 1xE27 mosiądz/biała 519800108
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Efektowne połączenie matowego mosiądzu i białego szkła nadaje tej oprawie elegancki i dyskretny wygląd. Przełącznik kablowy w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 